Live Suite Napoli

Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom
Vi åpner Booking.com i en ny fane for en rettferdig sammenligning.
Live Suite Napoli
$$$$

Beskrivelse

Capella Sansevero museum ligger 1 km fra Live Suite Napoli, mens Piazza Carlo III ligger 400 meter unna.

Beliggenhet

Dette leilighet ligger i Orto Botanico distriktet 900 meter fra Garibaldi tunnelbanestasjonen og i nærheten av Bourbon fattighus. Noen få meter unna kan du finne Napoli botaniske hage.

Det ligger 850 meter fra Napoli Piazza Garibaldi jernbanestasjonen, mens Generale Pignatelli bussholdeplass ligger 300 meter unna.

Spis & Drikk

Det er Capella Sansevero museum, San Gregorio Armeno kirke og kloster en 20-minutters spasertur fra hotellanlegget.

Lisensnummer: 15063049LOB3398,IT063049C28RUWV6JT

Nyttige tips
Innsjekking/Utsjekking
fra 15:00-21:00
til 10:00
Fasiliteter
Trådløst internett er tilgjengelig i gratis.
Annen informasjon
Husdyr
Ikke tillatt med kjæledyr
Priskalender
Sjekk tilgjengelighet og priser for datoene dine nå!

Rom og tilgjengelighet

Leilighet med ett soverom
  • Romstørrelse:

    40 m²

  • Sengalternativer:
    1 King-Size seng
  • Dusj
  • Kaffemaskin

Fasiliteter

Hovedfasiliteter

Wi-Fi
Parkering
Kjøkkenfasiliteter

Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

Klimaanlegg
TV

Flatskjerm tv

Heis
Innsjekking/Utsjekking

VIP-innsjekking / -utsjekking

Spa og avslapning

Jacuzzi

Tjenester

  • Rengjøring

Barnas fasiliteter

  • Vugger/ Barnesenger

Spa & Fritidsfasiliteter

  • Jacuzzi

Romfasiliteter

  • Klimaanlegg
  • Oppvarming
  • Lydisolerte rom
  • Sitteområde
  • Hagemøbler

Selvbetjening

  • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

Media

  • Flatskjerm tv
Vis alle fasiliteterSkjul fasiliteter

Viktig informasjon om Live Suite Napoli

💵 Laveste rompris 991 NOK
📏 Avstand til sentrum 900 m
✈️ Avstand til flyplass 3.5 km
🧳 Nærmeste flyplass Napoli flyplass, NAP

Beliggenhet

Adresse
Adressen er kopiert.
15 Via San Attanasio 1°Piano, Napoli, Italia, 80141
Se på kartet
15 Via San Attanasio 1°Piano, Napoli, Italia, 80141
  • Populære severdigheter
  • I nærheten
  • Restauranter
  • Hoteller i nærheten
Torg
Piazza Carlo III
490 m
Restaurant
Pasticceria Colmayer
330 m
Restaurant
Pizzeria La Ruota
250 m
Restaurant
Trattoria pizzeria Donna Carmela
340 m
Restaurant
Il cornettone
250 m
Restaurant
Al Vigneto D'oro Pizzeria da Rosario
250 m
Restaurant
Pizzeria Oliva Corso Garibaldi
430 m
Restaurant
La Cioccolateria Silva
90 m
Restaurant
Ultras Cafe
280 m
Restaurant
Pizzeria Trattoria Re Carlo III
310 m

Anmeldelser om Live Suite Napoli

9.2 /10
Perfekt
81 anmeldelser
Verifiserte anmeldelser  
Oppdag topprangerte alternativer gjennom anmeldelser vi verifiserer fra vår side og Booking.com.
Bodde der?
Del din erfaring med oss.
Skrive en omtale

Vanlige spørsmål om Live Suite Napoli

Hvor mye koster det å leie Live Suite Napoli leilighet?
Prisen for oppholdet på Live Suite Napoli leilighet er €135.
Er det parkering i nærheten av Live Suite Napoli leilighet?
Ja, Live Suite Napoli leilighet tilbyr parkering.
Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
-
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom